ניאופרם למען חולי טרשת נפוצה

קבוצת ניאופרם
קבוצת ניאופרם מובילה פתרונות  איכותיים וחדשניים לשיפור איכות החיים והבריאות, תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר. ניאופרם נוסדה ב-1941 והינה מהחברות המובילות בישראל בתחום התרופות ומוצרי הבריאות. הקבוצה מייבאת ומשווקת תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם, ציוד רפואי ודיאגנוסטי לבתי חולים, חיסונים, תחליפי חלב לתינוקות (סימילאק), תוספי תזונה, מוצרי צריכה וקוסמטיקה ופועלת כשותפה אסטרטגית של חברות רב לאומיות מובילות. החברה מקיימת שיתוף פעולה הדוק עם הקהילה הרפואית – כולל דיאלוג רציף עם אחיות ורופאים ומחויבת לעמידה בכל דרישות החוק והתקינה הרלבנטיות. יו"ר הקבוצה הינו דוד פורר והיא מונה כ- 560 עובדים בישראל. השנה גם זכתה בדירוג פלטינה לאחריות תאגידית בדירוג מעלה.

אתר החברה- www. neopharmgroup.com

מחוייבות בתחום הבריאות
מאז הקמתה על ידי ד"ר ליאופולד גולדשמידט ב- 1941, התרכזה החברה בייצוג חברות גלובליות בישראל ובשיפור בריאות לקוחותיה, באמצעות הצגת תרופות פורצות דרך לטיפול במחלות שונות. כאז גם היום, קבוצת ניאופרם, על עסקיה המגוונים, מחויבת לספק לצרכן הישראלי מוצרים וטכנולוגיות חדשניים, בטוחים ויעילים.
ניאופרם ישראל חרטה על דגלה את ערך האנושיות כמרכזי ומהותי ומתוך כך מסייעת ותורמת לקהילה בתחום הבריאות, לקידום החינוך וההשקעה בדור העתיד ואף תורמת למחקר האקדמי בישראל. ניאופרם מחוייבת לספק למטופליה, מוצרים ושירותי בריאות יעילים ובטוחים ועושה מאמץ להעניק שירות מיטבי, מענה מקצועי והולם לצורכיהם, מתוך הבנת כובד האחריות הנגזרת מפעילותה בתחום הבריאות.
בתחומי הרפואה בהם פועלת הקבוצה, מתקיים שיתוף פעולה מלא עם המטפלים הרפואיים לקידום בריאות המטופלים. מוענקת תמיכה מקצועית ועסקית בכל הקשור למוצרים המשווקים ומושם דגש רב על מתן שירות מקצועי ונגיש.
בנוסף מתקיימת עבודה צמודה ופורה עם עמותות ואגודות החולים, כדוגמת האגודה לטרשת נפוצה, על מנת לקדם את המודעות, לצורך בטיפול תומך בחולי טרשת ובהקלה על מכאובם, תוך שימוש בתרופות חדשניות שחשוב שיינתנו במימון ציבורי.

יעילות מוכחת בהפחתת הכאב
חברת ניאופרם ישראל מייצגת את חברת GW Pharmaceuticals האנגלית, המייצרת את סטיבקס, שהינה תרופה ראשונה מסוגה ומיועדת לשיכוך כאבים במקרה של כאב נוירופטי או ספסטיות (קישיון שרירים) לחולים בטרשת נפוצה. התרופה, המופקת מצמח הקנאביס, מסופקת בתרסיס המותז מתחת ללשון ומאפשרת מינון מבוקר ונשלט. מחקרים קליניים הוכיחו את יעילותה של סטיבקס בהפחתת בכאב וספסטיות בקרב חולים, שלא נמצא להם מענה הולם והתרופה מסייעת להם לשמור על איכות חיים סבירה ככל הניתן.

הטיפול בסטיבקס נחשב לבטוח. השילוב של שני המרכיבים הפעילים, THC ו-CBD, מפחית משמעותית תופעות לוואי המוכרות מתרופות המכילות THC, והתרופה אינה גורמת לתופעת ההתמסטלות או לנזקי העישון הקיימים בקנאביס רפואי.

סטיבקס רשומה ומשווקת בעשרות מדינות, וב-2012 נרשמה ואושרה לשיווק גם בישראל. התרופה נמצאת בביטוחים המשלימים של שירותי הבריאות של קופות החולים "כללית", "מכבי" ו"מאוחדת", והיא תוגש השנה בפני ועדת סל הבריאות.

ניאופרם ישראל מעמידה לרשות המטופלים, אחיות הדרכה שתפקידן ללוות את המטופלים לאורך כל הדרך.

אחות  חברת ניאופארם: מורן אלבז- 052-6084033, 03-9373218