טבע מודיעה כי קופקסון הוכר כ"מותג השנה" על ידי המגזין Pharmaceutical Executive

ירושלים, 8 במאי, 2014 – טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ הודיעה היום כי קופקסון (גלטירמר אצטט בהזרקה), הטיפול המוביל בעולם לטרשת נפוצה התקפית, הוכרז כ"מותג השנה" לשנת 2014 על ידי המגזין Pharmaceutical Executive, פרסום מוביל בדפוס ובאונליין עבור תעשיית הביופארמה.

"טבע וצוות הקופקסון גאים בכבוד אשר העניק Pharmaceutical Executive, קול הזוכה לכבוד רב בתעשייה שלנו," אמר מייק דרקש, סגן נשיא, והמנהל הכללי של תחום מערכת העצבים המרכזית בטבע. "הפרס מהווה אות הוקרה עבור העבודה הקשה של עובדי טבע ומדעניה לאורך השנים, עבור צמיחתו של הקופקסון ונאמנותם של הרופאים והמטפלים כאחד, ועבור תועלת המוצר, סבילותו ובטיחותו."

"במשך יותר מ- 20 שנה, התמידה טבע בהתמקדותה בהפיכת מותג זה לבחירה הראויה עבור חולים הסובלים מטרשת נפוצה התקפית באמצעות מבחנים קליניים דקדקניים, שיפורי מוצר, ושירותי תמיכה עבור המטופלים, כגון shared solutions. הפיתוח החדיש והמשמעותי ביותר שלנו הוא הגרסה המאושרת על ידי ה- FDA של קופקסון במינון 40 מ"ג לשימוש שלוש פעמים בשבוע. כבוד זה מהווה הכרה בעבודה רבה זו," אמר הסלר.
קופקסון אושר לראשונה לשיווק בארה"ב בשנת 1996כטיפול בטרשת נפוצה התקפית-הפוגתית. קופקסון לשימוש יומי במינון 20 מ"ג מאושר כיום לשימוש ביותר מ- 50 מדינות ברחבי העולם, ובהן ארה"ב, כל מדינות אירופה, ישראל, קנדה, מקסיקו, אוסטרליה ורוסיה.

ב- 28 בינואר, 2014, הודיעה טבע על כך שמנהל המזון והתרופות האמריקאי – ה- FDA – אישר את התרופה החדשה של קופקסון במינון 40 מ"ג לשימוש שלוש פעמים בשבוע. נוסחה זו מאפשרת מספר נמוך יותר של הזרקות תת-עוריות בהשוואה לאופציה המשתמשת בקופקסון במינון 20 מ"ג.