פרטים על קבוצות תמיכה 2016-2017

קבוצהיום/תדירותשעות הנחייה ע"י עו"ס מקום מפגשמנחה
חדרה השרון והסביבהד' אחת לחודש18:00-19:30-בית אקים רח' בוטקובסקי 3, חדרהנועה מדר, מרפאה בעיסוק ומנחת קבוצות. רכז: ראובן קומפנאץ. טל': 052-5017569
אשקלון ותיקים + דמיון מודרך, ויוגה + הנחיית שיקוםא' אחת לחודש17:00-18:45בית ווסק, אפרידר, אשקלון.דביר אור, קשר: עמית סגר, טל': 03-5377002
ירושלים ותיקים - הנחיית קבוצהד' אחת לשלושה שבועות17:00-19:00מלון ענבל, ז'בוטינסקי 3, גן הפעמון, ירושלים.ד"ר אברהם לוי, עו"ס. רכזת: מרגלית לב. טל': 054-4388082
ירושלים ותיקים + דמיון מודרך, ויוגה + הנחיית שיקום16:00-17:00דביר אור, קשר: עמית סגר, עו"ס טל': 03-5377002
ירושלים- צעירים א' אחת לחודש18:00-19:30-בית יד שרה שד' הרצל 124 קומה 8 ח'1 ירושליםד"ר אברהם לוי, עו"ס
רחובות ותיקים - הנחיית קבוצהג' אחת לחודש19:45-20:30בניין פרלמן, מכון וייצמן, רחובות.רותי קטנוב, עו"ס
רחובות ותיקים + דמיון מודרך, ויוגה + הנחיית שיקום19:00-19:45דביר אור, קשר: עמית סגר, עו"ס, טל': 03-5377002
חיפה ותיקיםד' אחת לחודש19:00-20:30-מרכז יום לקשיש, שושנת הכרמל 47, חיפהמיכל אורן, תואר שני במגדר והנחיית קבוצות
חיפה - ללא אמצעי עזרה' אחת לחודש19:00-20:30-מרכז יום לקשיש, שושנת הכרמל 47, חיפהצביה טורקניץ, עו"ס
חיפה – דוברי רוסית ד' אחת לחודש18:00-19:45-מתנ"ס גושן, משה גושן 62, קריית מוצקיןסבטלנה וינבלט, עו"ס
ת"א – צעירים ב' אחת לחודש 18:30-20:00-משרדי האגודה - רח' חומה ומגדל 16, קומה 2, חדר 27, ת"ארבקי גרון - שביב עו"ס
פתח תקווה – ותיקיםה' אחת לחודש13:00-14:30-בי"ח בילינסון – המרכז לטרשת נפוצה, פ"תד"ר אברהם לוי, עו"ס
פתח תקווה – צעירים ג' אחת לחודש18:30-20:00-בי"ח בילינסון – חניית מח' יולדות, פ"תטל שפט-ברון, עו"ס
כפר –סבא- ותיקיםא' אחת לחודש18:00-19:30-בית התרבות ע"ש רייזל, רח' גאולה 12 כפר סבאאפרת ז'טלני – אלוש, עו"ד ומנחת קבוצות
מז' ירושלים - נשים דוברות ערבית-ותיקים ג' אחת לחודש16:30-18:00-קופ"ח כללית –שייח ג'ראח חדר ישיבות ק'2 מז' ירושליםהיבה האיק קסיס, עו"ס
נצרת – דוברי ערבית ותיקיםה' אחת לשלושה שבועות16:00-18:00-הספריה הציבורית, קרית חינוך, שכונת שנלר החדשה, נצרתאימאן חוארי עו"ס. רכזת: אנג'לה מאהלי. טל': 04-6561992
באר-שבע -קב' נשים א' אחת לחודש18:00-19:45-מרפאות חוץ, מתחם מרכז המוח , המרכז הרפואי האוניברסיטאי , סורוקה, באר שבע מיכל עסיס , עו"ס
באר-שבע -קב' נשים מהמגזר הבדואי - דוברות ערבית ג' אחת לחודש10:00-11:45מרפאות חוץ, מתחם מרכז המוח , המרכז הרפואי האוניברסיטאי , סורוקה, באר שבע דלאשה סונדוס , פסיכולוגית
טבריה ותיקיםג' אחת לחודש18:30-20:00-מרכז צעירים והון אנושי - שקד 330, מורדות טבריהתמר שוורץ,עו"ס רכזת: לאה שחר טל:0506689746
קבוצות נוער (גיל 14-19 )אחת לחודש 18:30-19:15סדנאותמשרדי האגודה - רח' חומה ומגדל 16, קומה 2, חדר 27, ת"ארבקי גרון-שביב עו"ס
קבוצת הורים לחולי טרשת - סדנאאחת לחודש18:30-19:15סדנאותמשרדי האגודה - רח' חומה ומגדל 16, קומה 2, חדר 27, ת"אאסנת שיזף עו"ס
סדנת בני זוג (סדנא קצרת מועד)ד' אחת לשבועיים 18:00-19:45 סדנאותמשרדי האגודה - רח' חומה ומגדל 16, קומה 2, חדר 27, ת"אאסנת שיזף עו"ס
סדנת הורים לילדים צעירים לחולי טרשת ב' אחת לשבועיים18:00-20:00סדנאותבית אורנית- עזר מציון, קפלן 40, פ"ת אסנת שיזף עו"ס
סדנא לילדים צעירים לחולי טרשתב' אחת לשבועיים18:00-20:00סדנאותבית אורנית- עזר מציון, קפלן 40, פ"ת, האודיטוריום בבית אורנית, קומה 1הילה שטיין, מאלפת כלבים
קבוצת תמיכה, לתחזוקת הגוףא' אחת לשבועפיזיותרפיסטים-בית איזי שפירא רעננה, רישום: משרדי האגודהלבירורים: עמית סגר, עו"ס. טל': 03-5377002
קב' עמית יועץ אחת לשלשה חודשיםסדנת יעוץ- מענה לחולים ע"י חוליםמשרדי האגודהעו"ס, אסנת שיזף

 

לברורים, בבקשה לפנות לעמית סגר, טל': 03-5377002