מדיסון פארמה בע"מ

קבוצת מדיסון פארמה בע”מ היא החברה המובילה בישראל המתמחה בשיווק והנגשת תרופות וטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות למחלות קשות ונדירות. מדיסון פארמה בע”מ מייצגת שורה של חברות בינלאומיות המובילות בתחומן אשר מפתחות טכנולוגיות ותרופות פורצות דרך, ביניהן Biogen, Amgen, Shireו-Ipsen. הקבוצה מציעה מעטפת מקצועית רחבה של שירותים ופועלת בסטנדרטים בינלאומיים של איכות ורגולציה.

החזון הייחודי של מדיסון פארמה בע”מ משלב ערכים המעמידים את החולה במרכז ושאיפה מתמדת להביא בשורה אמיתית לחולים במחלות קשות ונדירות. הקבוצה הוקמה בשנת 1996 על ידי מאיר יעקבסון, דור שלישי למשפחת יעקבסון, מחלוצי ענף הפרצמבטיקה בישראל מאז 1937. החברה מעסיקה כ-230 עובדים בישראל ובנציגות שברומניה, ומדורגת בין שלוש חברות הפארמה הגדולות בישראל.

מדיסון פארמה בע”מ חרטה על דגלה את נושא הטיפול בטרשת נפוצה, ומשווקת מגוון פתרונות רפואיים, חדשניים ואיכותיים להיבטים שונים של המחלה. לקבוצה מסורת ארוכה של תמיכה בפרויקטים לרווחת החולים בטרשת נפוצה שמטרתם לענות על הצורך בחיזוק ותמיכה. יחד עם האגודה לטרשת נפוצה משתתפת מדיסון פארמה בע”מ בתוכנית ארצית של קבוצות תמיכה, המעניקות לקהילת החולים ולמשפחותיהם את האפשרות לפגוש חברים חדשים השותפים למחלה, להתעדכן בחידושים ולקבל מענה לשאלותיהם. קבוצות תמיכה מהוות נדבך חשוב בחיזוק רוחם של המטופלים ובהתמודדותם עם המחלה. מדיסון פארמה בע”מ הינה גורם חלוץ בהגברת המודעות לשיפור איכות הטיפול בחולי טרשת נפוצה בישראל ובהובלת המאבק למציאת מענה טיפולי יעיל ובטוח עבורם.

בנוסף לפעילות זו, קיים במדיסון פארמה בע”מ מערך של שירות אחיות, מקצועיות ומסורות, המספקות תמיכה לחולי הטרשת ולבני משפחותיהם. למידע נוסף ניתן לפנות לשושי חן, מנהלת מערך שירות האחיות, בטלפון: 054-4603975. לקבלת מידע נוסף ניתן לפנות לשירות הלקוחות 5274*