פוסתומוס

ספר של: טלי דויטשר שחר

לאחר שנים של טיפולים שונים ומשונים, שלא הועילו במאומה, לא רציתי לעשות כלום. לא רציתי לחיות, לא רציתי להיות, ובטח לא ככה! דווקא אז, כשביקשתי את מותי, הנפש שלי בחרה בחיים. מאותו מקום נמוך ואפל בו נמצאתי אז, הבנתי שיש לי הזדמנות לבחור בחיים חדשים, חיים שלא הכרתי קודם – וכמו עוף החול, בחרתי להקים את עצמי לתחייה וליצור את חיי מחדש. הרגשתי שאמנם איבדתי המון, אבל עדיין יש לי אותי. קשה לי להסביר את התחושה אבל היא הייתה עוצמתית! נמלאתי ביטחון שאצליח לעשות מהלימון לימונדה.

אני מאמינה שכל אדם הוא פלא ובאפשרותו להסיר מתוכו את כל המגבלות המעכבות שצבר במהלך חייו. אני מאמינה שכל משבר הוא הזדמנות לצמיחה. אני מאמינה שיחסים בין בני אדם הם הדבר החשוב ביותר, המתגמל ביותר ופורץ הדרך ביותר. אני מאמינה שאנו, ורק אנו, יוצרים לעצמנו את המציאות. מאז ומעולם, תחושת הנכות לא נגעה בי.

אני לא מרגישה נכה בשום רובד ומובן. הטרשת מעולם לא שינתה את דרך מחשבתי, את עשייתי, את שאיפותיי, אותי. כיום אני בת חמישים, אמא לבן ועובדת במשרה מלאה עם לוח זמנים צפוף ביותר. למרות שגופי משותק, אני מקפידה לנהל את יומי כאדם בריא וחופשי לחלוטין.

אם אני יכולה לחיות חיים עם חיוך, כשאני משותקת מהכתפיים ומטה – אין בי ספק שגם את/ה יכול/ה לחיות את חייך בחיוך, בכל מצב.

ברומן סוחף מתארת טלי דויטשר שחר שני עולמות מקבילים. האחד אמיתי והשני יציר דמיון.
הספר נקרא בנשימה אחת ונותן כלים לחיים של חופש ואושר.

טלי דויטשר שחר

הספר יוצא במהדורה מוגבלת בחנויות החל מינואר 2017.

אפשר לרוכשו לפני כן, ישירות מטלי דויטשר שחר
בטלפון: 054-4220407
דוא"ל: talyde@gmail.com

פוסתומוס