סאנופי – ג'נזיים למען החולים בטרשת נפוצה

ג'נזיים היא חברת הביו-טק החלוצה והמובילה בעולם במחקר ובפיתוח תרופות למחלות נדירות. בזכות פריצות הדרך המדעיות של ג'נזיים נמצא לראשונה טיפול תרופתי למחלות תורשתיות נדירות כגון פברי, גושה, פומפה ו- MPS1. בנוסף ג'נזיים מפתחת ומשווקת פתרונות טיפוליים המתמקדים בצרכי החולים באי ספיקת כליות, סרטן בלוטת התריס ומחלות אונקולוגיות נוספות. בעקבות רכישת ג'נזיים בשנת 2011 ע"י חברת סאנופי, מובילה עולמית בתחום הבריאות, החלה ג'נזיים לפעול גם בתחום הנוירואימונולוגיה ככלל ובתחום הטרשת הנפוצה בפרט.

בתחום הטרשת הנפוצה, סאנופי-ג'נזיים מציעה כיום 2 טיפולים תרופתיים אובג'יו ולמטרדה במנגנונים חדשניים המשווקים ביותר מ- 100 מדינות בעולם ונכללים בסל התרופות הישראלי. טיפולים אלו, אובג'יו (טיפול פומי) ולמטרדה (טיפול בעירוי), מבשרים על עידן חדש בשגרת הטיפול לאחר שנים ארוכות

תחום הטרשת הנפוצה הוא אחד העוגנים המרכזיים כיום בסאנופי-ג'נזיים. אנו מפתחים ומעמיקים את הקשרים עם קהילות מטופלים בכל רחבי העולם במטרה ללמוד ולהבין את הצרכים הקיימים כדי שנוכל לפתח טיפולים חדשניים בעלי ערך ותרומה לבריאותם של המטופלים. במקביל, אנו תומכים במיזמים שונים של עמותות החולים המשפרים את איכות החיים ורווחתם של המטופלים, ומטפחים שיתופי פעולה בהסברה והעצמת מטופלים. במסגרת זו, הענקנו בשנה החולפת תמיכה לפעילותן של קבוצות תמיכה אזוריות שמפעילה האגודה, וכן תמכנו ביום העיון השנתי המיועד לחולים ולבני משפחותיהם.

אנו גאים לציין זכות ייחודית שהוענקה לנו השנה לתרום ולסייע בהפקת קליפ לשיר מקורי חדש שיזמה האגודה הישראלית לטרשת נפוצה: "בדיוק כמו שאני", "Just the way I am" של להקת מיראז'.

השיר מאיר ומדגיש את היופי הייחודי הפורץ מתוך כל אחד מאתנו, ומקדם חזון של עולם ללא דעות קדומות, ללא דיכוי והפליה.

השילוב בין רוח השיר לבשורה הטיפולית של סאנופי-ג'נזיים מציע למטופלים זווית ראיה אופטימית ומחזקת לחיים.

אחות חב' סאנופי ג'נזיים עומדת לרשותכם בכל זמן:
רונית מידן – 054-6333770