ניאופרם ישראל ואגודה לטרשת

ניאופרם ישראל הינה חברה המתמחה בייצוג חברות תרופות רב לאומיות בישראל. מאז היווסדה בשנת 1941 שואפת ניאופרם לספק פתרונות חדשניים ואיכותיים לטיפול במחלות שונות ומגוונות. ניאופרם חרטה על דגלה את ערך האנושיות כמרכזי ומהותי, ומתוך כך אנו מסייעים ותורמים לקהילה בתחום הבריאות, ולצד זה, תורמים גם לקידום החינוך והשקעה בדור העתיד, זאת לצד תרומה למחקר האקדמי בישראל.

בין היתר אנו משתפים פעולה עם האגודה לטרשת על מנת לקדם את המודעות לצורך בטיפול תומך בחולי טרשת ובהקלה על מכאוביהם. אנו פועלים על מנת לספק תרופות חדשניות, שאנו שואפים כי יהיו במימון ציבורי בקרוב.
חברת ניאופרם ישראל מייצגת בישראל את חברת GW האנגלית, המייצרת תרופה שהיא מיצוי לצמח הקנאביס המותווית במדינות אירופה לקישיון שרירים וכאב נוירופטי. החברה החלה את פיתוח התרופה לפני למעלה מעשור, בעקבות מחאה שהחלה בבריטניה של חולי טרשת נפוצה כנגד הממשל, שלא אישר להם לעשן את צמח הקנאביס. בעקבות האיסור ביקש מייסד החברה אישור לנסות ולהפוך את צמח הקנאביס לטיפול תרופתי מקובל. לאחר קבלת אישור הממשל להתחיל בגידול במחקר קמה החברה, וכיום התרופה משווקת במגוון מדינות אירופה. בישראל התרופה בתהליכי רישום.