מרק סרונו – מסורת ארוכת שנים

מאת: יורם דולב, מנהל תחום נוירולוגיה מרק סרונו

אני מניח שלחלקכם השם מרק סרונו אומר משהו. אלה מכם המקבלים רביף מזהים בוודאי את החברה העומדת מאחורי התרופה. מרק סרונו – חטיבה בתוך ענקית התרופות מרק (Merck KGaA ) שבסיסה בגרמניה – הינה חברת התרופות הוותיקה ביותר בעולם!! היא נוסדה בשנת 1668 ופעילה ברציפות לאורך כל השנים. בשנת 2007 רכשה מרק את סרונו – גם היא חברה ותיקה מאד שנוסדה ב-1906, ויצרה את חטיבת התרופות מרק-סרונו.
כפי שאתם מבינים, לחברה מסורת ארוכה של מחקר, פיתוח, ייצור ושיווק תרופות מקור המתפרס על פני הגלובוס כולו. הרביף, אגב, פותח בישראל בשיתוף מכון ויצמן, ועל כך גאוותנו הרבה.
במשך כל שנות פעילותה הקפידה מרק סרונו להמשיך ולהשקיע במחקר ופיתוח, כאשר אחד מתחומי הליבה של החברה אלו מחלות נוירודגנרטיביות, ובכללן, טרשת נפוצה.

גם כיום החברה עומדת בפני השקה של מגוון פתרונות וטיפולים חדשניים לחולי הטרשת הנפוצה. בארץ, נאמנים למסורת ארוכת השנים, אנו מחוייבים להציע פתרונות חדשניים ואפשרויות נוספות עבורכם. אנחנו במרק סרונו ישראל מאמינים בגישה הוליסטית בטיפול בטרשת נפוצה ועל כך יוכלו להעיד כל אותם מטופלים המשתמשים ברביף. צוות האחיות שלנו מעניק יום-יום ושעה שעה תמיכה מקצועית ואישית ומאמין בהעצמת החולים ומתן אפשרות לחיות חיים מלאים.

גם ב-2011 נמשיך להיות אוזן קשבת, לתמוך, להעניק, לרגש ולהיות איתכם ברגעים השמחים וגם הקשים.

תודה לאחיות חב' סרונו:

אורית זיסר 052-2789225
מעיין אלון 052-6320669
ליטל עברי 052-3211181
אורית מדלינסקי 0526449513

אתר סרונו: www.merckserono.co.il