החופש לנוע

אחת הפגיעות העיקריות, ממנה סובלים חלק גדול מהחולים בטרשת נפוצה, היא פגיעה בהליכה. חולשת שרירי הרגל מובילה לגרירה של הרגל, ספסטיות (קישיון) של השרירים ותחושת כבדות של הגפיים. 70% מהחולים דיווחו כי קשיים אלו מהווים את המגבלה הגדולה ביותר בהתמודדותם עם המחלה. הליכה מהווה את אחד המרכיבים המרכזיים ביכולת התפקוד העצמאית.

חברת ביונס מפתחת ומייצרת מערכות רפואיות חדשניות בתחום השיקום הנוירולוגי. מרכז המחקר והפיתוח של החברה נמצא בישראל. אנו בחברת ביונס מציעים למטופלי הטרשת הנפוצה מערכות טכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, אשר פותחו מתוך הרצון לסייע לאנשים שעברו פגיעה במערכת העצבים המרכזית. המערכות הרפואיות של ביונס מוכחות מחקרית, והן משרתות נאמנה אנשים הסובלים מטרשת נפוצה. כל זאת על מנת לאפשר לחולים להמשיך לעבוד, להיות פעילים חברתית ועצמאיים.

מערכת NESS L300 של ביונס פותחה בארץ ומיועדת לאנשים הסובלים מכף רגל שמוטה .Drop Foot המערכת מפעילה באמצעות ירוי קל את העצב והשריר, ועל ידי כך מרימה את כף הרגל בזמן הנכון, במהלך ההליכה, ומאפשרת הליכה בטוחה וחופשית יותר.במקרים שבהם מערכת NESS L300 נמצאת מתאימה, השימוש בה משפר את ההליכה, את העלייה במדרגות, ואף מסייע רבות בהליכה במשטחים לא ישרים. במהלך שנה זו אף פיתחנו תוספת למערכת זאת המאפשרת, לראשונה בעולם, להפעיל גם את שרירי הירך במהלך ההליכה היומיומית.

בשנה החולפת המשכנו בביונס את הקשר והתמיכה באגודה הישראלית לטרשת נפוצה וסייענו בהעברת מידע על האגודה ופעילויותיה למטופלי טרשת נפוצה נוספים.

מידע נוסף על מערכות ביונס ניתן למצוא באתר: www.bioness.co.il.

צוות קליניקת ביונס עומדים לרשותכם בטל. 03-6178252

דניאלה בליישטיין, קלינאית 054-4766010
שירלי שרבי, קלינאית 054-5207581
הילה נחמני ברקאי, מנהלת מוצר 054-6688506
אמיר כהן, מנהל הקליניקה 054-5322553