אחיות מדיסון – קצת על עצמנו …

שושי חן – ראש צוות אחיות מדריכות

להיות אחות במדיסון, משמעותו, לא רק עיסוק במקצוע, אלא דרך חיים ושותפות לרגעים המשמעותיים ביותר בחייהם של בני אנוש. משמעותו, להיות חברה במקצוע שאינו קופא על שמריו, ומשלב מסורת יחד עם ראייה לעתיד.

מידי יום אנו עוסקות במתן תמיכה מקצועית ונפשית לחולים ובני משפחותיהם, מדריכות אותם על מחלת הטרשת, אופן הטיפול בה במוצרים אבונקס / טיסברי, עוקבות אחר היענותם לטיפול ומתעדות תופעות לוואי. אנו מבקרות את החולים בביתם ובמרכזים הרפואיים לצורך תמיכה, מתן הדרכה והזרקה ועובדות בשיתוף פעולה עם הרופאים למען הצלחת הטיפול.

שירותיות, יצירת קשרים בינאישיים, כישורי הדרכה, ניהול זמן, עמידה במצבי לחץ ונכונות לעבודה בשעות לא שגרתיות הן רק חלק מהתכונות הנדרשות לעיסוק בתחום זה, הפותח לנו דלת אל נפשותיהם של החולים במחלת הטרשת הנפוצה.

בכל פעם שאני פוגשת מטופל חדש אני עומדת בפתח דלתו נרגשת, חושבת לעצמי: מה מסתתר מאחורי הדלת ? …. אט אט נפתחת הדלת ולפני עומדים נער, נערה, איש, אישה, בני משפחה או קרובים משמעותיים אחרים… והנה אני נכנסת אל תוך עולמם האישי כל כך, הפרטי … מאחורי כל דלת מסתתר סיפור חיים, ישנם זיכרונות, חששות ופחדים. אני מאמינה בכל ליבי כי החשובה מכל היא התקווה. היא מקור החיים, ובאמצעותה ניתן לרפא את הגוף ואת הנפש. בכל אחד ואחת אני מחפשת שביב של תקווה ואם היא לא שם, אליה אני שואפת ואעשה ככל יכולתי להחזירה.

במדיסון חמש אחיות מדריכות שאהבת אדם היא תפיסת עולמן:
עינת זמיר רוזן – 054-4517199
הלנה קורליונצ'יק – 054-4838292
גניה שאולוב – 054-2196145
סבטלנה לוי – 054-4338802
שושי חן – 054-4603975